Skup aut Złotoryja

Skup aut Złotoryja

Adaxs to firma zajmująca się kasacją oraz skupowaniem samochodów w oparciu o najwyższe standardy obsługi. Jeżeli mieszkasz w Złotoryi i poszukujesz miejsca, w którym możesz sprzedać samochód za uczciwe pieniądze, to jesteś we właściwy miejscu. Działamy na terenie całego Dolnego Śląska, wyróżniając się na tle innych firm zaangażowaniem, szybkością działania i profesjonalizmem. Zajmujemy się skupem zarówno powypadkowych, jak i wycofanych z eksploatacji samochodów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą skupu samochodów w Złotoryi.


 

Skup aut

600-235-166 / 533-306-678
e-Mail: adaxs_strzegom@wp.pl


 


Skup aut Złotoryja – dla kogo?

Nasz skup samochodów przyjmuje pojazdy w każdym stanie technicznym - bez względu na ich wygląd, wiek, markę czy stopień zniszczenia.  Złomujemy samochody:

  • osobowe,
  • dostawcze,
  • pojazdy rolnicze
  • ciężarowe.

Przekazanie pojazdu do naszego auto skupu to gwarancja szybkiego, opłacalnego i w pełni legalnego procesu demontażu. Zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi każdy pojazd wycofany z użytku musi być zutylizowany. 

Dlaczego skup samochodów Adaxs?

Jeżeli jesteś właścicielem samochodu, którego chcesz się pozbyć, to Adaxs jest skupem aut, którego potrzebujesz. Najlepsze stawki idą w parze z ekspresową procedurą demontażu pojazdu i ograniczeniem formalności do minimum.

Klientom korzystającym z naszej oferty gwarantujemy fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę i atrakcyjne stawki. A wszystko to z uwzględnieniem restrykcyjnych standardów ograniczających negatywny wpływ złomowania na środowisko. 

Skup aut powypadkowych Złotoryja

Podstawową formą działalności naszej firmy jest prowadzenie szrotu samochodowego, a co za tym idzie skupowanie samochodów powypadkowych w całym regionie.

Kontaktując się z naszym skupem, załatwiamy bezpłatny odbiór samochodu spod wskazanego adresu oraz wypłacamy gotówkę od ręki.

Niezależnie od tego, czy Twoje auto znajduje się w Złotoryi, czy innym mieście naszego województwa, możesz na nas liczyć.

Skup aut niekompletnych Złotoryja

Jesteśmy również zainteresowani skupem samochodów niekompletnych. Jeżeli masz auto, któremu brakuje sporo elementów i wiesz, że sprzedaż przez portale ogłoszeniowe nie ma większego sensu, to nasz skup samochodów jest tym, czego potrzebujesz.

Złotoryja wybiera skup samochodów Adaxs

Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, jak powinien działać profesjonalny skup samochodów. Dojeżdżamy do klientów z Złotoryi zupełnie za darmo, załatwiając niezbędne formalności związane ze sprzedażą auta od ręki. Oferowane przez nas stawki są adekwatne do stanu auta i jego rynkowej wartości.

Jak dojechać do skupu aut ze Złotoryi

Działamy na rynku od wielu lat, stawiając na ciągły rozwój i podążanie za potrzebami klientów. Zapraszamy do kontaktu klientów ze Złotoryi,  WałbrzychaŚwiebodzicŚwidnicyKłodzkaGłogowaLubinaBolesławcaOławy,  Jeleniej GóryKamiennej Góry, Szczawna-Zdroju, JaworaOleśnicyZąbkowic ŚląskichChojnowaŚrody ŚląskiejLegnicy, Wrocławia czy Kątów Wrocławskich.

Najczęściej zadawane pytania - skup aut Złotoryja

Ile trwa procedura skupu aut?

Procedura skupu aut w Złotoryi jest maksymalnie przyspieszona. W większości przypadków cała transakcja może zostać zakończona w ciągu kilku godzin. Tylko w wyjątkowych sytuacjach proces może trwać do następnego dnia roboczego. Naszym celem jest zapewnienie szybkiej i komfortowej sprzedaży Twojego pojazdu.

W jakim stanie powinno być auto gotowe do oddania do skupu?

Akceptujemy pojazdy w dowolnym stanie technicznym, włączając te uszkodzone czy niekompletne. Każdy pojazd może zawierać części, które są jeszcze użyteczne. Dla osób niezdolnych do dostarczenia samochodu oferujemy usługę transportu.

Jakie dokumenty przygotować do sprzedaży?

Przygotuj dowód rejestracyjny, kartę pojazdu (jeśli jest), dowód tożsamości właściciela oraz ewentualnie książkę serwisową. W przypadku braku niektórych dokumentów, zaświadczenie o rejestracji pojazdu z Wydziału Komunikacji będzie wymagane.

Co należy zrobić po sprzedaniu pojazdu do skupuaut Złotoryja?

Należy wyrejestrować pojazd w Wydziale Komunikacji, wypełniając formularz i podając dane nowego właściciela. Następnie, zgłoś sprzedaż do ubezpieczyciela, aby uniknąć dalszych wyliczeń składek OC.