Skup aut

Skup złomu Strzegom

Skup Aut Strzegom

Adaxs od wielu lat zajmuje się skupem samochodów i skupem złomu w Strzegomiu i na całym Dolnym Śląsku w tym takich miastach jak Wałbrzych, Świebodzice, Świdnica, Szczawno-Zdrój, Jawor, Legnica, Wrocław, Oleśnica czy Kąty Wrocławskie.

Podstawą naszej działalności jest złomowanie pojazdów co za tym idzie interesują nas głównie samochody uszkodzone, powypadkowe albo niekompletne. Klienci ze Strzegomia od lat doceniają nasz profesjonalizm i uczciwe ceny skupu.

Pośród licznych ofert skupu aut i złomu w różnym stanie do złomowania albo na auto części, nie znajdziesz drugiej tak dobrej jak u nas.

Skup samochodów osobowych Strzegom

Na rynku jest wiele starych aut osobowych będących w nie najlepszym stanie albo powypadkowych. Nie jest łatwo sprzedać taki pojazd, a większość ofert cenowych nie pokrywa się z oczekiwaniami. Odpisywanie kolejnym klientom na ich propozycje kosztuje nerwy i czas. Pozwól nam pomóc i załatwić twój problem od ręki. Pojazdy sprzedawane na części rozkładamy w profesjonalnej stacji demontażu pojazdów.

Posiadasz auto osobowe które najlepsze dni ma już za sobą? Rdza jest bardziej widoczna od zdrowej blachy albo miałeś wypadek, po którym będzie Ci ciężko spieniężyć samochód? W naszej firmie znajdziesz pomoc, której oczekujesz.

Nie marnuj niepotrzebnie miejsca w swoim garażu i przestań płacić OC. Nie poruszaj się po drogach publicznych samochodem o wątpliwym stanie technicznym narażając życie własne, pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Zadbaj o środowisko i sprzedaj nam samochód, z którego cieknie olej a liczba spalin wydostajacych się do atmosfery dalece przekracza normy. 

Skupujemy samochody całe, powypadkowe i takie, którym brak niektórych części. Stare samochody często nie są w stanie być dostarczone bezpośrednio na nasz plac, więc oferujemy bezpłatny odbiór auta na lawecie. Decydując się na nasz skup aut wybierają Państwo kompleksową obsługę i zero problemów ze skupem aut.

Skup aut ciężarowych w Strzegomiu

Małe samochody to mały problem, a duże samochody to duży problem. Dzięki stacji demontażu pojazdów i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie recyklingować również samochody ciężarowe.

Uzyskanie rozsądnych pieniędzy za tego typu auta nie jest rzeczą oczywistą. Pomimo iż rynek jest zdecydowanie mniejszy niż w przypadku aut osobowych to konkurencje jest równie duża.

Właścicielom aut ciężarowych ze Strzegomia i Dolnego Śląska oferujemy najlepsze ceny skupu w regionie. Zachęcamy do skorzystania z naszych darmowych wycen pojazdów. Podobnie jak w przypadku aut osobowych interesuje nas skup samochodów do kasacji albo na części. Przyjmujemy również auta na auto szrot.

Skup maszyn rolniczych w Strzegomiu

Trzecim rodzajem skupowanych pojazdów są maszyny rolnicze, które są często trudne w dalszej odsprzedaży, zwłaszcza gdy uszkodzenia są duże, albo wiek pojazdu nie zachęca do kupna. Również w tym wypadku możesz do nas zadzwonić albo odwiedzić siedzibę firmy na ulicy Koszarowej 5 w Strzegomiu aby poznać ofertę jaką możemy Ci przedstawić.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Powodów jest wiele, ale spójrzmy na najważniejsze:

  1. Natychmiastowa płatność – oferta kierowana jest do osób, którym zależy na szybkim otrzymaniu należności za skupowany pojazd. U nas w zdecydowanej większości wypadków dostajesz pieniądze do ręki bez zbędnej zwłoki!
  2. Darmowa wycena – nasi pracownicy są w stanie wycenić samochód w bardzo szybkim tempie i co ważne za darmo!
  3. Szybki czas realizacji – zdajemy sobie sprawę z tego, że w niektórych wypadkach czas odgrywa istotną rolę, zazwyczaj dotyczy to dużych aut, które zajmują dużo miejsca albo takich, za które pobierane jest duże OC. Robimy wszystko, aby sprostać oczekiwaniom klienta i skupić pojazd w szybkim tempie.
  4. Darmowy odbiór – wiele skupowanych aut nie nadaje się do jazdy po drogach, gdyż stanowi zagrożenie dla kierowcy, innych osób albo najnormalniej w świecie jest w tak złym stanie technicznym, że nie da rady jeździć. Wybierając ofertę Adaxs nie musisz się martwić o koszty odbioru pojazdu, gdyż takich nie ma!

Co istotne nie są to czcze słowa, wysoki standard obsługi i dobre ceny widoczne są w licznych opiniach. Od początku istnienia firmy staramy się dążyć do jak najlepszej obsługi klienta oraz oferowania bezkonkurencyjnych usług na trenie Strzegomia i okolic.

Takie podejście doprowadziło nas do momentu, w którym jesteśmy w stanie oferować uczciwe ceny skupu oraz profesjonalną obsługę. Odpowiednie wyposażenie naszego szrotu pozwala szybko reagować na zgłoszenia i odbierać auta od klientów o dogodnych porach, a później rozmontowywać jest w stacji demontażu pojazdów. 

Nigdzie nie dostaniesz tak dobrych stawek jak w Adaxs. Zapomnij o długich wypłatach i kłopotach formalnych. Wybierz zespół ludzi, którym zaufały dziesiątki klientów i tego nie żałują. Skup aut Adaxs to odpowiedź na Towje problemy. 

Znajdź Skup aut w Strzegomiu

Skup złomu Adaxs w Strzegomiu to najlepsze miejsce na oddanie swojego samochodu. Otrzymasz za pojazd uczciwe pieniądze, pozbędziesz się kłopotu i wszystko praktycznie zrobimy za Ciebie zupełnie za darmo! Zapraszamy osoby z całego Dolnego Śląska:  Wałbrzycha, Świebodzic, Świdnicy, Kłodzka, Głogowa, Lubina, Bolesławca, Oławy,  Jeleniej Góry, Kamiennej Góry, Szczawna-Zdroju, JaworaOleśnicy, Ząbkowic Śląskich, Chojnowa, Środy ŚląskiejLegnicy, Złotoryi, Wrocławia czy Kątów Wrocławskich.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Skupu Aut w Strzegomiu

Ile trwa procedura skupu aut?

Dokładamy wszelkich starań, by proces skupu aut ze Strzegomia był jak najkrótszy. Ograniczenie formalności do niezbędnego minimum oraz prosta i przejrzysta umowa pozwalają nam przeprowadzić całą transakcję w maksymalnie kilka godzin. Tylko w wyjątkowych sytuacjach procedura ta może przedłużyć się do kolejnego dnia roboczego

W jakim stanie powinno być auto gotowe do oddania do skupu?

Do naszego skupu aut przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym, nawet te uszkodzone, niekompletne i nienadające się do dalszej eksploatacji. Mimo że pojazdy są niesprawne, to często posiadają części, które moją być wykorzystane jako używane auto części. Właściciele samochodów, którzy nie są w stanie dostarczyć pojazdu do skupu ze Strzegomia, mogą skorzystać z naszego transportu.

Jakie dokumenty przygotować do sprzedaży?

Chcąc oddać pojazd do skupu aut, należy zabrać ze sobą podstawowe dokumenty niezbędne do sporządzenia umowy kupna-sprzedaży: dowód rejestracyjny, kartę pojazdu, jeżeli została ona wydana, czy dowód tożsamości właściciela pojazdu. Dodatkowo mile widziane są dokumenty potwierdzające historię i pochodzenie pojazdu np. książka serwisowa. W przypadku zaginięcia lub zniszczenia dowodu rejestracyjnego lub karty pojazdu konieczne jest odebranie z Wydziału Komunikacji zaświadczenia o rejestracji pojazdu.

Co należy zrobić po sprzedaniu pojazdu do skupu?

Po przeprowadzonej transakcji sprzędający powinien udać się do Wydziału Komunikacji w Strzegomiu w celu wyrejestrowania samochodu. Na miejscu należy wypełnić krótki formularz, w którym podaje się dane nowego właściciela samochodu. Kolejnym krokiem jest zgłoszenie sprzedaży auta do swojego ubezpieczyciela. Można to zrobić w najbliższej placówce lub przez internet wysyłając skan umowy kupna-sprzedaży. Dzięki temu ubezpieczyciel nie będzie już wysyłał kolejnych wyliczeń składek OC. Dlatego warto to zrobić możliwie jak najszybciej.