Skup aut Świebodzice

Skup aut Świebodzice

Adaxs to firma zajmująca się kasacją oraz skupowaniem samochodów w oparciu o najwyższe standardy obsługi. Jeżeli mieszkasz w Świebodzicach i poszukujesz miejsca, w którym możesz sprzedać samochód za uczciwe pieniądze, to jesteś we właściwy miejscu. Działamy na terenie całego Dolnego Śląska, wyróżniając się na tle innych firm zaangażowaniem, szybkością działania i profesjonalizmem. Zajmujemy się skupem zarówno powypadkowych, jak i wycofanych z eksploatacji samochodów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą skupu samochodów w Świebodzicach.

Skup aut Świebodzicach – dla kogo?

Nasz skup samochodów przyjmuje pojazdy w każdym stanie technicznym - bez względu na ich wygląd, wiek, markę czy stopień zniszczenia.  Złomujemy samochody:

  • osobowe,
  • dostawcze,
  • pojazdy rolnicze,
  • ciężarowe.

Przekazanie pojazdu do naszego auto skupu to gwarancja szybkiego, opłacalnego i w pełni legalnego procesu demontażu. Zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi każdy pojazd wycofany z użytku musi być zutylizowany. 

Dlaczego skup samochodów Adaxs?

Jeżeli jesteś właścicielem samochodu, którego chcesz się pozbyć, to Adaxs jest skupem aut, którego potrzebujesz. Najlepsze stawki idą w parze z ekspresową procedurą demontażu pojazdu i ograniczeniem formalności do minimum.

Klientom korzystającym z naszej oferty gwarantujemy fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę i atrakcyjne stawki. A wszystko to z uwzględnieniem restrykcyjnych standardów ograniczających negatywny wpływ złomowania na środowisko. 

Skup aut powypadkowych Świebodzice

Podstawową formą działalności naszej firmy jest prowadzenie szrotu samochodowego, a co za tym idzie skupowanie samochodów powypadkowych w całym regionie.

Kontaktując się z naszym skupem, załatwiamy bezpłatny odbiór samochodu spod wskazanego adresu oraz wypłacamy gotówkę od ręki.

Niezależnie od tego, czy Twoje auto znajduje się w Świebodzicach, czy innym mieście naszego województwa, możesz na nas liczyć.

Skup aut niekompletnych Świebodzicach

Jesteśmy również zainteresowani skupem samochodów niekompletnych.

Jeżeli masz auto, któremu brakuje sporo elementów i wiesz, że sprzedaż przez portale ogłoszeniowe nie ma większego sensu, to nasz skup samochodów jest tym, czego potrzebujesz.

Świebodzice wybierają skup samochodów Adaxs

Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, jak powinien działać profesjonalny skup samochodów. Dojeżdżamy do klientów ze Świebodzic zupełnie za darmo, załatwiając niezbędne formalności związane ze sprzedażą auta od ręki. Oferowane przez nas stawki są adekwatne do stanu auta i jego rynkowej wartości.

Działamy na rynku od wielu lat, stawiając na ciągły rozwój i podążanie za potrzebami klientów. Zapraszamy do kontaktu klientów z Świebodzic, JaworaKłodzkaGłogowaLubinaBolesławcaOławy, Jeleniej GóryKamiennej GóryKątów WrocławskichLegnicyŚwidnicyZłotoryi i innych miast regionu!