Szrot Wałbrzych

Auto Szrot Wałbrzych - Stacja demontażu pojazdów Adaxs

Zgodnie z obowiązującym prawem właściciel samochodu wycofanego z eksploatacji powinien przekazać pojazd do certyfikowanej stacji demontażu pojazdów. W odpowiedzi na wymagania rynku motoryzacyjnego, wychodzimy z ofertą szrotu samochodowego Adaxs skierowaną do mieszkańców Wałbrzycha, Strzegomia i innych miast województwa dolnośląskiego. 

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując darmowy dojazd w obrębie całego województwa. Złomowaniem pojazdów mieszkańców z Dolnego Śląska zajmujemy się od wielu lat, działając zgodnie z prawem i najwyższymi standardami profesjonalizmu.

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z rozwojem sprawiają, że firma Adaxs to najlepsi specjaliści w branży. 

Dlaczego stacja demontażu pojazdów Adaxs?

Oferujemy najatrakcyjniejsze stawki na rynku, wypłacając gotówkę od ręki. Zależy nam na sprawnym i bezstresowym załatwieniu formalności niezbędnych do wyrejestrowania pojazdu. Adaxs to najlepsze rozwiązanie dla kierowców z Wałbrzycha i całego powiatu ponieważ:

 • u nas otrzymasz najlepszą stawkę, 
 • oferujemy bezpłatny odbiór pojazdu na terenie całego województwa,
 • gotówkę wypłacamy od ręki,
 • dostarczamy dokumenty potrzebne do wyrejestrowania pojazdu. 

Sprawdź dostępność części do Twojego auta

W trosce o zadowolenie klienta oferujemy najlepsze stawki w Jeleniej Górze i w całym województwie. Nasze części dostępne są również on-line, dzięki czemu możesz kupić wszystko, czego potrzebujesz bez konieczności wychodzenia z domu.

Zadzwoń na numer 730-292-292

Jeżeli chcesz zapoznać się z aktualną ofertą, skorzystaj z poniższych linków lub skontaktuj się z nami telefonicznie.   

Artykuł

Skup Aut Wałbrzych

Stacja demontażu pojazdów Adaxs to firma zajmująca się kasacją oraz skupowaniem samochodów na podstawie najwyższych standardów obsługi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i dziesiątki zrealizowanych transakcji skupu pojazdów. Jeżeli mieszkasz w Wałbrzychu i poszukujesz miejsca, w którym możesz sprzedać samochód za uczciwe pieniądze, to jesteś we właściwy miejscu. Działamy na terenie całego Dolnego Śląska, wyróżniając się na tle innych firm zaangażowaniem, szybkością działania i profesjonalizmem. Zajmujemy się skupem zarówno powypadkowych, jak i wycofanych z eksploatacji samochodów. Propozycja naszej firmy skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, które posiadają samochody dostawcze i ciężarowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą skupu samochodów w Wałbrzychu.

Skup aut Wałbrzych – dla kogo?

Nasz skup samochodów przyjmuje pojazdy w każdym stanie technicznym - bez względu na ich wygląd, wiek, markę czy stopień zniszczenia. Złomujemy samochody:

 • osobowe,
 • dostawcze,
 • pojazdy rolnicze
 • ciężarowe.

Przekazanie pojazdu do naszego auto skupu to gwarancja szybkiego, opłacalnego i w pełni legalnego procesu demontażu. Zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi każdy pojazd wycofany z użytku musi być zutylizowany. 

Dlaczego skup samochodów Adaxs?

Jeżeli jesteś właścicielem samochodu, którego chcesz się pozbyć, to Adaxs jest skupem aut, którego potrzebujesz. Najlepsze stawki idą w parze z ekspresową procedurą demontażu pojazdu i ograniczeniem formalności do minimum.

W swojej pracy stawiamy na rzetelność i uczciwość. Staramy się, by każda transakcja była przeprowadzana w sposób jasny i klarowny dla naszych klientów. Zespół specjalistów w zakresie skupu aut dokonuje szybkich i atrakcyjnych wycen auta, dzięki czemu jesteśmy w stanie błyskawicznie przeprowadzić każdą transakcję. Klienci cenią nas za profesjonalizm, elastyczność i szybkie działanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, jesteśmy w stanie odebrać samochodu z adresu Klienta.

Klientom korzystającym z naszej oferty gwarantujemy fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę i atrakcyjne stawki. A wszystko to z uwzględnieniem restrykcyjnych standardów ograniczających negatywny wpływ złomowania na środowisko.

Nasz skup aut z Wałbrzycha wzbudza duże zainteresowanie ze względu na problem ze sprzedażą starego i wyeksploatowanego auta. Jesteśmy zainteresowani wszystkimi markami i modelami aut bez względu na ich stan techniczny. Przyjmujemy pojazdy uszkodzone, powypadkowe, stare i zaniedbane, a także samochody przeznaczone do złomowania.

Zalety skupu aut w Włabrzychu

 • Minimum formalności
 • gwarancja uczciwej ceny
 • szybka wypłata pieniędzy
 • bezpłatny dojazd do klienta
 • indywidualne podejście do każdej transakcji

Wałbrzych wybiera auto szrot Adaxs

Nasi klienci pochodzą ze wszystkich miast regionu, a w tym z Wałbrzycha. Na przestrzeni ostatnich lat daliśmy się poznać jako profesjonalna firma recyklingowa oferująca kompleksowe usługi złomowania samochodów.

Zajmujemy się kasacją pojazdów zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Oferta naszego złomowiska skierowana jest do osób posiadających stare pojazdy w złym stanie technicznym lub samochody powypadkowe. Dodatkowym obszarem naszej działalności jest prowadzenie skupu samochodów, w którym klienci mogą zdać samochody w dobrym stanie. 

Złomujemy:

 • auta osobowe,
 • auta dostawcze,
 • pojazdy ciężarowe.

Przyjmujemy pojazdy w każdym stanie technicznym - samochody stare, zabytkowe, uszkodzone, niekompletne oraz powypadkowe. Gwarantujemy przeprowadzenie procesu złomowania z uwzględnieniem obowiązujących standardów i regulacji prawnych. 

Wałbrzych - Kasacja samochodów

W Adaxs dysponujemy profesjonalną stacją demontażu pojazdów, która pozwala odzyskać części samochodowe do ponownego użytku.

Demontaż aut odbywa się w specjalnie przeznaczonym miejscu, a cały proces przeprowadzany jest z dbałością o wymogi środowiskowe.

Nasi pracownicy w szybkim tempie są w stanie zdemontować auto, które na dalszym etapie trafia do kasacji.

Zadzwoń po darmową wycenę złomowania auta

W większości przypadków znając model auta i jego wagę jesteśmy w stanie określić wartość pojazdu, a co za tym idzie kwotę, którą wypłacamy. Zawsze oferujemy ceny zgodne z rynkowymi i staramy się, aby nasze warunki były atrakcyjne na tle konkurencji.

Szrot samochodowy Adaxs zaprasza

Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby mieszkające w Wałbrzychu i okolicznych miastach do zainteresowania się naszą ofertą kasacji pojazdów. Skorzystaj z usług stacji demontażu pojazdu w Wałbrzychu w trzech prostych krokach:

 1. Skontaktuj się z nami.
 2. Zaakceptuj wycenę auta.
 3. Przekaż samochód i zainkasuj pieniądze.

Nie odwlekaj decyzji o złomowaniu i kasacji samochodu. W zamian za to podejmij współpracę z ekspertami firmy Adaxs - jesteśmy firmą, która rozwiąże Twoje problemy szybko i bez zbędnych formalności

Jak dojechać do skupu aut z Wałbrzycha?

Zapraszamy klientów z Wałbrzycha, ŚwidnicyJeleniej GóryKamiennej GóryLegnicyŚwiebodzicMokrzeszowaZłotoryiLubaniaKłodzkaBielawyLubinaBolesławcaGłogowa, Oleśnicy, ZąbkowicSobótkiWołowaŚrody ŚląskiejJawora i całego regionu Dolnego Śląska.