Szrot Wałbrzych

Auto Szrot Wałbrzych - Stacja demontażu pojazdów Adaxs

Zgodnie z obowiązującym prawem właściciel samochodu wycofanego z eksploatacji powinien przekazać pojazd do certyfikowanej stacji demontażu pojazdów. W odpowiedzi na wymagania rynku motoryzacyjnego, wychodzimy z ofertą szrotu samochodowego Adaxs skierowaną do mieszkańców Wałbrzycha, Strzegomia i innych miast województwa dolnośląskiego. 

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując darmowy dojazd w obrębie całego województwa. Złomowaniem pojazdów mieszkańców z Dolnego Śląska zajmujemy się od wielu lat, działając zgodnie z prawem i najwyższymi standardami profesjonalizmu.

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z rozwojem sprawiają, że firma Adaxs to najlepsi specjaliści w branży. 


 

Skup aut

600-235-166 / 533-306-678
e-Mail: adaxs_strzegom@wp.pl


 

Dlaczego stacja demontażu pojazdów Adaxs?

Oferujemy najatrakcyjniejsze stawki na rynku, wypłacając gotówkę od ręki. Zależy nam na sprawnym i bezstresowym załatwieniu formalności niezbędnych do wyrejestrowania pojazdu. Adaxs to najlepsze rozwiązanie dla kierowców z Wałbrzycha i całego powiatu ponieważ:

  • u nas otrzymasz najlepszą stawkę, 
  • oferujemy bezpłatny odbiór pojazdu na terenie całego województwa,
  • gotówkę wypłacamy od ręki,
  • dostarczamy dokumenty potrzebne do wyrejestrowania pojazdu. 

Sprawdź dostępność części do Twojego auta

W trosce o zadowolenie klienta oferujemy najlepsze stawki w Jeleniej Górze i w całym województwie. Nasze części dostępne są również on-line, dzięki czemu możesz kupić wszystko, czego potrzebujesz bez konieczności wychodzenia z domu.

Zadzwoń na numer 730-292-292

Jeżeli chcesz zapoznać się z aktualną ofertą, skorzystaj z poniższych linków lub skontaktuj się z nami telefonicznie.   

Auto Kasacja pojazdów w Wałbrzychu

Stacja demontażu pojazdów Adaxs to firma zajmująca się kasacją oraz skupowaniem samochodów na podstawie najwyższych standardów obsługi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i dziesiątki zrealizowanych transakcji skupu pojazdów. Jeżeli mieszkasz w Wałbrzychu i poszukujesz miejsca, w którym możesz sprzedać samochód za uczciwe pieniądze, to jesteś we właściwy miejscu. Działamy na terenie całego Dolnego Śląska, wyróżniając się na tle innych firm zaangażowaniem, szybkością działania i profesjonalizmem.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą skupu samochodów w Wałbrzychu.

Złomowanie aut Wałbrzych

Złomowanie aut to proces, w którym nieużywane, uszkodzone lub stare pojazdy są demontowane, a ich części i materiały są odzyskiwane lub odpowiednio utylizowane. Jest to nie tylko sposób na pozbycie się samochodu, który nie nadaje się już do użytku, ale także metoda na ochronę środowiska i recykling surowców.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych usług złomowania i kasacji aut, skontaktuj się z Adaxs. Nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc w całym procesie. Zapewniamy szybkie, bezpieczne i legalne złomowanie twojego pojazdu, z pełnym uwzględnieniem ochrony środowiska.

Wałbrzych wybiera Adaxs

Nasi klienci pochodzą ze wszystkich miast regionu, a w tym z Wałbrzycha. Na przestrzeni ostatnich lat daliśmy się poznać jako profesjonalna firma recyklingowa oferująca kompleksowe usługi złomowania samochodów.

Zajmujemy się kasacją aut zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Oferta naszego złomowiska skierowana jest do osób posiadających stare pojazdy w złym stanie technicznym lub samochody powypadkowe. Dodatkowym obszarem naszej działalności jest prowadzenie skupu samochodów, w którym klienci mogą zdać samochody w dobrym stanie. 

Złomujemy:

  • auta osobowe,
  • auta dostawcze,
  • pojazdy ciężarowe.

Przyjmujemy pojazdy w każdym stanie technicznym - samochody stare, zabytkowe, uszkodzone, niekompletne oraz powypadkowe. Gwarantujemy przeprowadzenie procesu złomowania z uwzględnieniem obowiązujących standardów i regulacji prawnych. 

Zadzwoń po darmową wycenę złomowania auta

W większości przypadków znając model auta i jego wagę jesteśmy w stanie określić wartość pojazdu, a co za tym idzie kwotę, którą wypłacamy. Zawsze oferujemy ceny zgodne z rynkowymi i staramy się, aby nasze warunki były atrakcyjne na tle konkurencji.

Auto Złom Adaxs zaprasza

Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby mieszkające w Wałbrzychu i okolicznych miastach do zainteresowania się naszą ofertą kasacji pojazdów. Skorzystaj z usług stacji demontażu pojazdu w Wałbrzychu w trzech prostych krokach:

  1. Skontaktuj się z nami.
  2. Zaakceptuj wycenę auta.
  3. Przekaż samochód i zainkasuj pieniądze.

Nie odwlekaj decyzji o złomowaniu i kasacji samochodu. W zamian za to podejmij współpracę z ekspertami firmy Adaxs - jesteśmy firmą, która rozwiąże Twoje problemy szybko i bez zbędnych formalności

Jak dojechać do stacji demontażu pojazdów z Wałbrzycha?

Zapraszamy klientów z Wałbrzycha, ŚwidnicyJeleniej GóryKamiennej GóryLegnicyŚwiebodzicMokrzeszowaZłotoryiLubaniaKłodzkaBielawyLubinaBolesławcaGłogowa, Oleśnicy, ZąbkowicSobótkiWołowaŚrody ŚląskiejJawora i całego regionu Dolnego Śląska.

Najczęściej zadawane pytania - Auto Szrot Wałbrzych

Czym zajmuje się Stacja demontażu pojazdów?

Stacja demontażu pojazdów oferuje usługi związane z utylizacją samochodów oraz sprzedażą używanych części samochodowych. Zapewnia profesjonalne usługi zgodne z obowiązującymi przepisami dotyczącymi recyklingu pojazdów.

Jakie pojazdy przyjmuje auto złom Wałbrzych?

Auto szrot Wałbrzych przyjmuje różnorodne typy pojazdów, w tym samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz maszyny rolnicze, niezależnie od ich stanu technicznego, rocznika czy marki.

Jakie dokumenty są potrzebne do przekazania pojazdu na auto szrot?

Aby przekazać pojazd na szrot, niezbędne jest posiadanie dowodu rejestracyjnego pojazdu oraz dowodu tożsamości. W przypadku braku dowodu rejestracyjnego, wymagane może być zaświadczenie z odpowiednich organów.

Jakie korzyści niesie ze sobą oddanie pojazdu na szrot?

Oddanie pojazdu na szrot w Wałbrzychu jest korzystne zarówno dla środowiska, jak i dla właściciela. Umożliwia właściwą utylizację pojazdu, minimalizując wpływ na środowisko, a często wiąże się z finansowym wynagrodzeniem dla właściciela.