Szrot Kamienna Góra

Auto Szrot Kamienna Góra

Zgodnie z obowiązującym prawem właściciel samochodu wycofanego z eksploatacji powinien przekazać pojazd do certyfikowanej stacji demontażu pojazdów. W odpowiedzi na wymagania rynku motoryzacyjnego, wychodzimy z ofertą szrotu samochodowego Adaxs skierowaną do mieszkańców Kamiennej Góry, Strzegomia i innych miast województwa dolnośląskiego.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując darmowy dojazd w obrębie całego województwa. Złomowaniem pojazdów mieszkańców z Dolnego Śląska zajmujemy się od wielu lat, działając zgodnie z prawem i najwyższymi standardami profesjonalizmu. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z rozwojem sprawiają, że firma Adaxs to najlepsi specjaliści w branży.


Kasacja Pojazdów

600-235-166 / 533-306-678
e-Mail: adaxs_strzegom@wp.pl


 

Dlaczego szrot samochodowy Adaxs?

Oferujemy najatrakcyjniejsze stawki na rynku, wypłacając gotówkę od ręki. Zależy nam na sprawnym i bezstresowym załatwieniu formalności niezbędnych do wyrejestrowania pojazdu. Adaxs to najlepsze rozwiązanie dla kierowców z Kamiennej Góry i całego powiatu ponieważ:

  • u nas otrzymasz najlepszą stawkę, 
  • oferujemy bezpłatny odbiór pojazdu na terenie całego województwa,
  • gotówkę wypłacamy od ręki,
  • dostarczamy dokumenty potrzebne do wyrejestrowania pojazdu. 

Kamienna Góra wybiera auto szrot Adaxs

Nasi klienci pochodzą ze wszystkich miast regionu, a w tym z Kamiennej Góry. Na przestrzeni ostatnich lat daliśmy się poznać jako profesjonalna firma recyklingowa oferująca kompleksowe usługi złomowania samochodów. Zajmujemy się kasacją pojazdów zarówno dla osób prywatnych, jak i całych firm. Oferta naszego złomowiska skierowana jest do osób posiadających stare pojazdy w złym stanie technicznym lub samochody powypadkowe. Dodatkowym obszarem naszej działalności jest prowadzenie skupu samochodów, w którym klienci mogą zdać samochody w dobrym stanie. 

Złomujemy:

  • auta osobowe,
  • auta dostawcze,
  • pojazdy ciężarowe.

Przyjmujemy pojazdy w każdym stanie technicznym - samochody stare, zabytkowe, uszkodzone, niekompletne oraz powypadkowe. Gwarantujemy przeprowadzenie procesu złomowania z uwzględnieniem obowiązujących standardów i regulacji prawnych. 

Kamienna Góra - Kasacja samochodów

W Adaxs dysponujemy profesjonalną stacją demontażu pojazdów, która pozwala odzyskać części samochodowe do ponownego użytku. Demontaż aut odbywa się w specjalnie przeznaczonym miejscu, a cały proces przeprowadzany jest z dbałością o wymogi środowiskowe. Nasi pracownicy w szybkim tempie są w stanie zdemontować auto, które na dalszym etapie trafia do kasacji.

Zadzwoń po darmową wycenę złomowania auta

W większości przypadków znając model auta i jego wagę jesteśmy w stanie określić wartość pojazdu, a co za tym idzie kwotę, którą wypłacamy. Zawsze oferujemy ceny zgodne z rynkowymi i staramy się, aby nasze warunki były atrakcyjne na tle konkurencji.

Szrot samochodowy Adaxs zaprasza

Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby mieszkające w Kamiennej Górze i okolicznych miastach do zainteresowania się naszą ofertą kasacji pojazdów. Skorzystaj z usług stacji demontażu pojazdu w trzech prostych krokach:

  1. Skontaktuj się z nami.
  2. Zaakceptuj wycenę auta.
  3. Przekaż samochód i zainkasuj pieniądze.

Jak dojechać do auto szrotu z Kamiennej Góry?

Nie odwlekaj decyzji o złomowaniu i kasacji samochodu. W zamian za to podejmij współpracę z ekspertami firmy Adaxs - jesteśmy firmą, która rozwiąże Twoje problemy szybko i bez zbędnych formalności. Zapraszamy klientów z Kamiennej Góry, WałbrzychaŚwidnicyJeleniej Góry, LegnicyŚwiebodzicMokrzeszowaZłotoryiLubaniaKłodzkaBielawyLubinaBolesławcaGłogowa, Oleśnicy, ZąbkowicSobótkiWołowaŚrody ŚląskiejJawora i całego regionu Dolnego Śląska.