Skup aut Nowa Ruda

Skup aut Nowa Ruda

Adaxs to firma zajmująca się kasacją oraz skupowaniem samochodów w oparciu o najwyższe standardy obsługi. Jeżeli mieszkasz w Nowej Rudzie i poszukujesz miejsca, w którym możesz sprzedać samochód za uczciwe pieniądze, to jesteś we właściwy miejscu. Działamy na terenie całego Dolnego Śląska, wyróżniając się na tle innych firm zaangażowaniem, szybkością działania i profesjonalizmem. Zajmujemy się skupem zarówno powypadkowych, jak i wycofanych z eksploatacji samochodów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą skupu samochodów w Nowej Rudzie.

Skup aut Nowa Ruda – dla kogo?

Nasz skup samochodów przyjmuje pojazdy w każdym stanie technicznym - bez względu na ich wygląd, wiek, markę czy stopień zniszczenia.  Złomujemy samochody

  • osobowe,
  • dostawcze,
  • ciężarowe,
  • pojazdy rolnicze.

Przekazanie pojazdu do naszego auto skupu to gwarancja szybkiego, opłacalnego i w pełni legalnego procesu demontażu. Zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi każdy pojazd wycofany z użytku musi być zutylizowany. 

Dlaczego skup samochodów Adaxs?

Jeżeli jesteś właścicielem samochodu, którego chcesz się pozbyć, to Adaxs jest skupem aut, którego potrzebujesz. Najlepsze stawki idą w parze z ekspresową procedurą demontażu pojazdu i ograniczeniem formalności do minimum.

Klientom korzystającym z naszej oferty gwarantujemy fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę i atrakcyjne stawki. A wszystko to z uwzględnieniem restrykcyjnych standardów ograniczających negatywny wpływ złomowania na środowisko. 

Skup aut powypadkowych Nowa Ruda

Podstawową formą działalności naszej firmy jest prowadzenie szrotu samochodowego, a co za tym idzie skupowanie samochodów powypadkowych w całym regionie.

Kontaktując się z naszym skupem, załatwiamy bezpłatny odbiór samochodu spod wskazanego adresu oraz wypłacamy gotówkę od ręki.

Niezależnie od tego, czy Twoje auto znajduje się w Nowej Rudzie, czy innym mieście naszego województwa, możesz na nas liczyć.

Skup aut niekompletnych Nowa Ruda

Jesteśmy również zainteresowani skupem samochodów niekompletnych.

Jeżeli masz auto, któremu brakuje sporo elementów i wiesz, że sprzedaż przez portale ogłoszeniowe nie ma większego sensu, to nasz skup samochodów jest tym, czego potrzebujesz.

Nowa Ruda wybiera skup samochodów Adaxs

Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, jak powinien działać profesjonalny skup samochodów. Dojeżdżamy do klientów z Nowej Rudy zupełnie za darmo, załatwiając niezbędne formalności związane ze sprzedażą auta od ręki. Oferowane przez nas stawki są adekwatne do stanu auta i jego rynkowej wartości.

Działamy na rynku od wielu lat, stawiając na ciągły rozwój i podążanie za potrzebami klientów. Zapraszamy do kontaktu klientów z Nowej Rudy, JaworaJeleniej GóryKamiennej GóryKątów WrocławskichLegnicyŚwidnicyZłotoryiŚwiebodzic i innych miast regionu!